ТапаМуабет – Нај Тапа страна на интернет

Comments Box SVG iconsUsed for the like, share, comment, and reaction icons

22 hours ago

ТапаМуабет

Прв газда приватно, втор газда службено! ... See MoreSee Less

Прв газда приватно, втор газда службено!

Comment on Facebook

Stefan Stojanovski isti 🤣

Светот на дланка ... See MoreSee Less

Светот на дланка

Comment on Facebook

Brane Spiroski da zivee vmro 🤣😅

Иднината, сликовито… ... See MoreSee Less

Иднината, сликовито…

Comment on Facebook

"Во младите ни е иднината" или пак "Младите учат од возрасните"⁉️

Toa i se ocekuvase ili vaka kako na slikite ili u nekoh otpad ili nekoj doma da si go nasminka i da go vozi nisto ne zasluzuvame nie sme gubrinja od narod (od isklucoci)

paraziti,nevospitani djukeli........odma u popraven dom i da rabotat kako u ropstvo.....narkomani...

Idiotcinja

View more comments

Министре кажи ќе врне ли викендов? хехехе ... See MoreSee Less

Министре кажи ќе врне ли викендов? хехехе

Comment on Facebook

Direktore, zemaj tocakot i pravo Zajcev Rid na rabota !

Na sto derege spadnavme od predavnici makedonci.

Има надеж, млад е!

Таков имале таков ставиле дипломата ќе му ја исштанцаат викендов 🤦‍♂️

Ovoj ili so treto i chetvrto oddelenie....

Se mrdnavte li be...kade se makedoncite...na sekoja fotelja sade shiptari i...do koga??? Dodeka nekoj Ramkovniot so glava iiiii soooo...????ne go plati...

Isto

Ќе врне....евра на сметката

ssga homologacii kensenizdavaat i za tocaci

View more comments

Ако си земал плата пред 1 мај, салдо денес… ... See MoreSee Less

Ако си земал плата пред 1 мај, салдо денес…

Comment on Facebook

Хахаахаах

Goran Sibinovski haha raspolozlivi srecstva haha

Темелковски Слободан ти си добар, 200 имаш

Твојата регуларна наставничка по ликовно… ... See MoreSee Less

Твојата регуларна наставничка по ликовно…

Comment on Facebook

Дали може да ни го прикажете и стајлингот на наставничките англиски што предаваат 😋😁

Чучевац lock system ... See MoreSee Less

Чучевац lock system

Comment on Facebook

Danilo Apostolski kaj zdrave

Паметно 🤣

Beno Ajgarovski

🫨

Pedro Џокица Pascal Лукаревски ... See MoreSee Less

Pedro Џокица Pascal Лукаревски

Comment on Facebook

A kerkamu, predavnik so tapija, clen na zlostornicko zdruzenie

Copy paste 🤓

Нека е силата со нас, ќе ни треба...

#MayThe4BeWithYou
... See MoreSee Less

Нека е силата со нас, ќе ни треба...

#MayThe4BeWithYou

Сега се купува за новата сезона…

П.С. Ако некој си ги препознае нека ѕвони.kduri i deugo polvoni
... See MoreSee Less

Сега се купува за новата сезона…

П.С. Ако некој си ги препознае нека ѕвони.

Од соседството… ... See MoreSee Less

Од соседството…
mood

Comment on Facebook

Semir Zekiroski

Тоа е тоа, олд скул. 💪💪💪

Stefan

Klasika 🤣😂

Vladimir Atanasovski Pop

Hahahaahhahaahahaha

Old school BMPO FTW!!!1

Slav Peshovski eve si

Yusuf Kopov 🤣🤣

Starter pack za "priemen" 🤣

Ноктот Имбус

Dobar ova HIGIENICAROV,bree...

Тоа е тоа без НОКТО😉 ништо не бива џабе "санката"(bmw) , џабе "мјау" 🤣🤣

I cackalica u ustata 🤔

View more comments

2 months ago

ТапаМуабет

Што се има десено?

Само реални сценарија плс…
... See MoreSee Less

Што се има десено?

Само реални сценарија плс…

Comment on Facebook

Bojan Radulovik ??

Kombinacija mlado staro young old

Petar Argiroski mislenje ???

on ga ebel taja mu go pusela 🤝🧠

Vladimir Atanasovski Pop samo soodveten komentar ke te molam

Mislam deka balonot ne e potreben cim taa e na vilica 🤣🤣

Go duvala kondomot i od golem pritisok i letnala vilicata

Овде може да има 300 претпоставки 😏

Се заглавил заб на "ластикот" па нус појава е избивање на целата вилица. 🤔🫢

Забите си ѓи "вагале", така стрите викаа 😀

View more comments

a ok

Comment on Facebook

Твор 👁️

Nenad Vise coek ne moze da te znae sto prais 😂

Marijan Blazeski

Milco Velickovski

Petar Mukoski

Александра Велковска

Borče Sazdanovski

Tomcho Popristov 😄

Kami Gjorgiev Tamara Koceva

Христијан Ѓоргиевски🤣

View more comments

2 months ago

ТапаМуабет

Седнавме со кумот да подзачистиме… ... See MoreSee Less

Седнавме со кумот да подзачистиме…

Comment on Facebook

Затоа што сеуште мислат дека со ракија бришат прашина жените! А тоа, некој Доместос и сл. 🥶🥶🥶

Zatoa maz mi ne cisti po doma🤔🤣🤣🤣

Да требаше мажи да чистат ќе се викаше генерал а не генералка 😀

Dimitar Blazevski osti veke zaebii ke najdame drug covek za taa rabota

Trajce нефаќај ти чоек заебана работа било тоа чистењето

Па што к чистите? 🙂

Igor Gjoreski

Nikola Taskov 🤣

Mile Dimitrov

View more comments

2 months ago

ТапаМуабет

Тафта ситуација ... See MoreSee Less

Тафта ситуација

2 months ago

ТапаМуабет

Драчево is going places... ... See MoreSee Less

Драчево is going places...

Comment on Facebook

Eva Rajkovic

Hahahahaha

Види повеќе